poszukuję noclegu w Gryficach dla 2 kobiet do 20 zł
poszukuję noclegu w Gryficach dla 2 kobiet do 20 zł
witam jestem mlodym mezczyzna bez nalogow ktory poszukuje miejsca do noclegu w Bydgoszczy jestem osoba przyjezdna na 2 tyg w celu odbycia kursów doszkalajacych jezeli bylby ktos tak chetny mi pomoc bede wdzieczny moj email
pokój jedno osobowy na 7 dni z wyżywieniem i jaka cena?
Poszukuję pokoju z łazienką dla jednej osoby, z TV. Najlepiej w okilicy doliny Strążyskiej albo Kuźnic lub też Doliny kościeliskiej.
Poszukuje noclegu dla 2 os dorosłych i 2 dzieci [6 i 11 lat]. Plaza do 500 m.
Witam, poszukuję noclegu dla dwóch osób dorosłych z psem w terminie 19.07-24.07. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
2 os. dorosłe, 2 dzieci [6 i 11 lat]. Odleglosc do morza do 800m
witam. jesteśmy zainteresowani 7 dniowym pobytem w domkach letniskowych niedaleko jeziora solińskiego z możliwością przyjazdu z psem. termin może być już od 14 lipca 2014r.
Poszukuję dla 2 os. dorosłych i 2-je dzieci [6 i 11 lat] odległośc do morza do 1 km.
Apartament blisko morza.
Apartament blisko plaży.
Witam, poszukujemy noclegu w Kołobrzegu - najlepiej w centrum miasta. Dwie osoby, poszukiwany pokój dwuosobowy z łazienką i aneksem kuchennym!
Witam ,poszukuję fajnego domku nad samym jeziorem. Niezbędny aneks kuchenny. Rodzina z dwojką dzieci w wieku 3i5lat. Oferty proszę wysyłać na adres email.
Poszukuję noclegu w Zakopanem w terminie 08.08-17.08.2014 dla 4 dorosłych osób z wyżywieniem,dwa pokoje 2 osobowe z łazienkami lub apartament z 2 sypialniami i łazienką.
Poszukuję pokoju dla 2 osób z śniadaniem w powyższym terminie w najbliższej okolicy miejscowości Wielgie ,Dobrzyń nad Wisłą ,Szpiegowo
Szukam noclegu z wyżywieniem i łazienką dla 2 os + dziecko 5,5l. 26.07-02.08.2014
grupa nauczycieli ok. 40 osób mogą być w 2 budynkach obok siebie
Witam! Poszukuję pokoju do wynajmu przez jedną osobę na dłuższy czas, ponieważ mam prace w Międzyzdrojach na okres lipiec-wrzesień . Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda cenowo. Proszę o oferty. Pozdrawiam.
Szukam pokoju 2 osobowego z łazienką (z ręcznikami)w Miedzyzdrojach.Blisko morza.Z ogrodem,gdzie można wieczorem spokojnie posiedziec,wypić piwo,porozmawiac...Ze sprzetem plazowym(leżaki,koc itp)który można swobodnie zabrac na plaże.