Poszukuję noclegu dla 28-grupy seniorek-studentek UTW oraz 1-osobowego pokoju dla kierowcy z możliwością skorzystania z wyżywienia i zaparkowania autokaru
Poszukuję noclegu dla 28-grupy seniorek-studentek UTW oraz 1-osobowego pokoju dla kierowcy z możliwością skorzystania z wyżywienia i zaparkowania autokaru
dla 2 osób
poszukuję noclegu dla 4 4ro osobowych rodzinek (16 osób) 14-21 luty 2009 najlepiej okolice Sromowiec - Niedzicy itp. jeśli można to z objadami, proszę o cenę za łóżko lub obiekt
pokój dla 2 osób na tydzień w lutym
Pokój z łazienką dla 3 osób w tym dziecko 3,5 roku. Najchętniej z aneksem kuchennym
Szukam wolnych pokoi dla 10 osób w dniach 16-19 lutego (3 noclegi).
Poszukuję Pilnie noclegu dla 8 osób w pokojach 2-4 osobowych w okolicach Brennej, Żywca, wisła.
2 oddzielne pokoje
Szukam pokoju dla osoby dorosłej i dziecka 6 letniego w Wierchomli Małej w terminie 19.02-22.02.2009, najlepeij niedaleko stacji narciarskiej
Witam, szukam pokoju na dwie noce w terminach 30.01-01.02 dla 2 osób (dziecko i dorosły).
Witam. szukam noclegu w poblizu wyciagu narciarskiego dla dorosłych i dzieci. Ile bedzie kosztował nasz pobyt dla 2 dorosłych + dziecko 8 lat + dziecko 4 lata. Prosze o podanie ceny z wyżywieniem i bez. Oraz czy mozna płacić karta kredytową czy nie?
Witam. szukam noclegu w poblizu wyciagu narciarskiego dla dorosłych i dzieci. Ile bedzie kosztował nasz pobyt dla 2 dorosłych + dziecko 8 lat + dziecko 4 lata. Prosze o podanie ceny z wyżywieniem i bez. Oraz czy mozna płacic karta kredytową czy nie?
szukam pokoju z łazienką trzy osobowego dla rodziny 2+ 10 i 3 letni synowie
Szukam noclegu dla 6 osób od 24.01.- 27.01 ( 4 noce ). Pokoje 2os.lub 3 os. lub 4 +2
Interesuje mnie pokój dla 2 osób niepalących (os.dorosła + dziecko 12 lat) z łazienką na 7 dni w okresie wyżej wskazanym. Gdyby była możliwość skorzystania z posiłków, chętnie skorzystam.
Interesuje mnie pokój z łazienką dla 2 osób niepalących (os.dorosła + dziecko 12 lat)na 7 dni w okresie wyżej wskazanym.Jeśli będzie możliwość skorzystania z posiłków, to chętnie skorzystam.
Interesuje mnie pokój z łazienką dla dwóch osób niepalących(os.dorosła+dziecko 12 lat)na 7 dni w okresie wskazanym wyżej. Gdyby była możliwość skorzystania z posiłków, to chętnie skorzystam.
Szukam noclegu na jedną noc z moją żoną
poszukuję noclegu na dwie noce ,mile widziana możliwość skorzystania z miejsca do przygotowania śniadania i kolacji , jednoosobowy pokój dla kierowcy , parking na bus 30 miejscowy ,
szukam noclegu na 1 noc dla 2 osób